Revit Architecture – Bazowy

Data/Czas
Date(s) - 10/09/2020 - 11/09/2020
Całodniowe

Lokalizacja
Centrum Szkoleniowe Arkance Systems

Kategorie


Autodesk Revit Architecture – Bazowy

Rozpoczynasz pracę z programem Revit? Jeżeli zajmujesz się architektura ogólną, wnętrz, krajobrazu, Inwentaryzacją lub Konstrukcją inżynieryjna szkolenie jest dla ciebie.

Szkolenie to jest przeznaczone dla osób rozpoczynających prace projektowe w środowisku Autodesk Revit. Narzędzie to stanowi całkiem nową koncepcję w procesie architektonicznym (BIM). Dzięki temu szkoleniu użytkownik pozna mechanizmy i funkcje umożliwiające wykonanie projektów dokładniej oraz krótszym czasie.

Korzyści, jakie niesie to skrócony czas projektowania, zwiększona produktywność i wzrost profitów, a także lepsza reaktywność klientów i partnerów.

Unikniesz błędów, uzyskasz model BIM budynku. Wszystkie widoki uaktualnią się same. Uzyskasz także automatycznie przedmiary materiałów, powierzchni, kubatury. Łatwo stworzysz też wizualizacje projektu.

Jeżeli zajmujesz się architektura ogólną, wnętrz, krajobrazu, Inwentaryzacją lub Konstrukcją inżynieryjną, to szkolenie jest dla Ciebie.

Program szkolenia

 1. Omówienie Interface
 2. Tworzenie projektu
  • tworzenie ścian
  • dodawanie stropów
  • dodawanie dachu
  • dodawanie ścian wewnętrznych
  • dodawanie drzwi
  • dodawanie okien
  • dodawanie schodów i poręczy
  • dołączanie ścian do dachu.
 3. Dokumentacja projektu
  • rendering modelu
  • tworzenie arkusza
 4. Wizualizacja obiektów

Szkolenia trwają 12 godzin.
Odbywają się w niewielkich grupach. Wszystkie szkolenia są certyfikowane przez Autodesk.

Cena:

 • 1200 zł (netto) + 23% VAT
 • student 400 zł (netto) + 23% VAT

Bookings

Rodzaj biletuCenaIlość miejsc
Uczestnik komercyjny1 476,00
Student492,00

Akceptuję "REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH".

Wyrażam zgodę na realizacje szkolenia przed upływem przysługującego mi terminu do odstąpienia od umowy i jestem świadomy, że tym samym utracę prawo odstąpienia od umowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w danych osobowych w celach marketingowych przez Aplikom Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) (Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 2016.05.04).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Aplikom Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Aplikom Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2019 r., poz. 123 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu podmiotom współpracującym z Aplikom Sp. z o.o. oraz przetwarzanie przez te podmioty moich danych osobowych w celach marketingowych. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne i może zostać w każdym czasie odwołane. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.