Nastran

Data/Czas
Date(s) - 20/07/2021 - 21/07/2021
Całodniowe

Kategorie


NASTRAN

Korzystasz z modułu analizy naprężeń w Inventor? Chciałbyś przygotować bardziej zaawansowane analizy, zbadać wpływ temperatury, wyeliminować zjawisko wyboczenia czy sprawdzić ilość cykli zmiennego obciążenia bezpieczną dla badanego urządzenia? A może chciałbyś sprawdzić możliwości uproszczenia elementów liniowych i powierzchniowych w analizach MES i przyspieszyć proces weryfikacji projektu?

Szkolenie Inventor Nastran przeprowadza użytkownika przez cały proces przygotowania różnego typu analiz wytrzymałości w Inventor Nastran. Realizacja zakresu kursu pozwala od podstaw przygotować użytkownika do samodzielnych prób badania własnych projektów maszyn i urządzeń. Po ukończonym szkoleniu kursant zdobędzie wiedzę i umiejętności, które pozwolą dużo szerzej spojrzeć na kwestie analizy wytrzymałości aktualnie wykonywanych projektów.

 

Cena:

  • 1200 zł (netto) + 23% VAT
  • student 720 zł (netto) + 23% VAT

 

Bookings

Rodzaj biletuCenaIlość miejsc
Uczestnik komercyjnyzł1 476,00
Studentzł885,60

Akceptuję "REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH".

Wyrażam zgodę na realizacje szkolenia przed upływem przysługującego mi terminu do odstąpienia od umowy i jestem świadomy, że tym samym utracę prawo odstąpienia od umowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w danych osobowych w celach marketingowych przez Aplikom Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) (Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 2016.05.04).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Aplikom Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Aplikom Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2019 r., poz. 123 ze zm.)

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu podmiotom współpracującym z Aplikom Sp. z o.o. oraz przetwarzanie przez te podmioty moich danych osobowych w celach marketingowych. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne i może zostać w każdym czasie odwołane. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.