Plateia by CGS Labs - Kompleksowy

Szkolenie jest dedykowane dla projektantów infrastruktury drogowej, którzy chcą ułatwić sobie codzienną pracę.

Program szkolenia został tak zaplanowany, aby przeprowadzić użytkowników przez cały proces realizacji projektu drogowego – od importu punktów i tworzenia DTM, przez generowanie profilu przekrojów i obliczeń mas ziemnych, sprawdzanie przejezdności pojazdów, modernizowanie istniejących odcinków, do końcowego wydruku projektu.

Szkolenia odbywają się w niewielkich grupach. Uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenia.

Cena:

 • 3000 zł (netto) + 23% VAT

Szkolenie Plateia

PROGRAM SZKOLENIA

Dzień 1.

 1. Interfejs programu
 2. Ustawienia projektu i tworzenie osi
 3. Import punktów z pliku tekstowego
 4. Tworzenie DTM
 5. Projektowanie osi podłużnej
 6. Osie poprzeczne
 7. Profile

Dzień 2.

 1. Przekroje poprzeczne – elementy typowe (skarpy, rowy, pobocza, itp.)
 2. Przekroje poprzeczne – etykiety.
 3. Tworzenie i odtwarzanie makra
 4. Obliczenia robót ziemnych
 5. Przygotowanie do wydruku

Dzień 3.

 1. Pasy ruchu
 2. Poszerzenia
 3. Geometria skrzyżowań
 4. Automatyczne projektowanie skrzyżowań
 5. Trajektoria ruchu
 6. Ronda

NAJBLIŻSZE TERMINY SPOTKAŃ

TRENERZY

 • Brak wydarzeń
  • Michał Doboszyński - Inżynier budownictwa z praktycznym doświadczeniem w obszarze BIM zdobytym w Wielkiej Brytanii. Pracował w Londynie jako BIM Manager dla biura projektowego oraz w dziale rozwoju dla jednego z wiodących generalnych wykonawców. Związany z wprowadzaniem rozwiązań ze świata IT do branży budowlanej. Obecnie zaangażowany w rozwijanie zagadnień związanych z automatyzacją w pracy projektowej. Pasjonat nowych technologii i modernistycznej architektury.
  • Arkadiusz Leśko - Arkadiusz Leśko Obszar specjalizacji W Arkance Systems Poland odpowiedzialny za realizację usług dla branży budowlanej i infrastrukturalnej oraz rozwój nowych technologii. Specjalizuje się w systemach CAD / BIM oraz szeroko pojętym wdrażaniu rozwiązań klasy CDE. Jest liderem zespołu BIM.  Realizuje szkolenia, wdrożenia i pomoc techniczną z zakresu:  Analityki procesowej  Wdrożeń metodyki BIM dla rynku projektowego/wykonawczego  […]
  • Paweł Lesiak - Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. jako inżynier budowy. W Aplikomie odpowiada za pierwszą linie wsparcia programów Autodesk, wsparcie merytoryczne dla sklepu internetowego Aspero.pl oraz nadzór rozwoju branżowego portalu - CADPortalu. Jest współautorem podręcznika szkoleniowego dla oprogramowania CGS Plateia.