Autodesk AutoCAD

Autodesk Inventor

Autodesk Revit Architecture

Autodesk Civil 3D

Autodesk Revit Structure

AutoCAD Map 3D

AutoCAD Mechanical
Szkolenie - AutoCAD Mechanical

Plateia by CGS Labs

Plateia by CGS Labs

Autodesk Infraworks

Vault

SZKOLENIA INŻYNIERSKIE

SZKOLENIA INŻYNIERSKIE

Efektywność pracy projektantów zależy od stopnia znajomości programu wykorzystywanego do działań. Dlatego nasze szkolenia mają przede wszystkim pomóc konstruktorom, specjalistom, studentom szybko i sprawnie posługiwać się danym narzędziem oraz osiągać zamierzone efekty.

Od wielu lat wyróżnia nas jakość.

ZAKRES SZKOLEŃ OBEJMUJE:

  • szkolenia w zakresie oprogramowania CAD
  • specjalistyczne szkolenia dedykowane z indywidualnie dobranym zakresem materiału
  • konsultacje wdrożeniowe i tematyczne warsztaty

Usługi szkoleniowe prowadzimy w siedzibie firmy oraz u naszych klientów. Posiadamy klimatyzowane i profesjonalnie wyposażone sale. Uczestnicy szkolenia otrzymują autorskie materiały szkoleniowe, a po zdaniu egzaminu – Międzynarodowy Certyfikat, który jest rejestrowany w szkoleniowej bazie danych Autodesk. Do dyspozycji oddajemy wysokiej klasy komputery z zainstalowanymi najnowszymi wersjami produktów.

SZKOLENIA DEDYKOWANE I KONSULTACJE TECHNICZNE

SZKOLENIA DEDYKOWANE I KONSULTACJE TECHNICZNE

Powiedz nam, czego oczekujesz – dostosujemy szkolenie do twoich potrzeb. Wyróżniają nas na rynku szkolenia dedykowane, opracowane na podstawie potrzeb i indywidualnych wymagań. Masz do wykonania projekt? Proponujemy konsultacje techniczne z naszym ekspertem. Konsultant na konkretnym przykładzie wskaże optymalne rozwiązanie i podpowie, jak radzić sobie w podobnych sytuacjach w przyszłości.

ZAPLECZE FIRMY

Dysponujemy nowoczesnymi salami szkoleniowymi wyposażonymi w niezbędny sprzęt szkoleniowy i audiowizualny. Każdy z uczestników dysponuje własnym stanowiskiem z odpowiednim oprogramowaniem. Szkolenia odbywają się również u naszych partnerów, klientów, a na życzenie klienta również w wynajętych ośrodkach szkoleniowych i wypoczynkowych. Zapewniamy kawę, herbatę i słodki poczęstunek oraz na specjalne życzenie - catering. Pomagamy również w zarezerwowaniu noclegów.