Informacja o scaleniu Centrów Szkoleniowych

Mamy przyjemność poinformować o scaleniu dwóch Centrów Szkoleniowych firm CADExpert Sp. z o.o. oraz Aplikom Sp. z o.o.

Aplikom działa m. in. w rynku szkoleniowym dla inżynierów od 30 lat, prowadząc szkolenia indywidualne i konsultacje, organizowane w odpowiedzi na specjalistyczne, zaawansowane potrzeby inżynierów.

CADExpert działa na rynku szkoleniowym od 25 lat prowadząc ponad 50 rodzajów szkoleń otwartych, szkoląc rocznie ponad 1.000 osób z zakresu oprogramowania CADowskiego.

Od 1 października 2017 roku kompetencje i zasoby obu Centrów Szkoleniowych zostały połączone. Dzięki połączeniu wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowe szkolenia, a także specjalistyczne konsultacje dedykowane prowadzone przez wykwalifikowanych inżynierów.

Ponadto możecie Państwo w jednym miejscu otrzymać szeroką gamę usług szkoleniowych oraz serwisowych, a także możliwość zakupu oprogramowania i najwyższej jakości sprzętu IT dla inżynierów wielu branż.

Połączenie naszych Centrów Szkoleniowych pozwoli na jeszcze lepszą i bardziej kompleksową obsługę Klientów, w tym:

  • poszerzenie zakresu oferowanych usług szkoleniowych pod względem tematyki, jak i formy;
  • zapewnienie dostępu do jeszcze większego zespołu trenerskiego i ekspertów branżowych dla każdego uczestnika szkolenia;
  • skuteczniejszego dostosowania problematyki realizowanych szkoleń do potrzeb i oczekiwań klientów.

Wszelkie informacje o usługach i produktach, jakie proponuje nasze połączone Centrum Szkoleniowe znajdziecie Państwo na naszej stronie WWW.ACADEMIA.PL

Podmiotem realizującym zadania przy wykorzystaniu zasobów obu firm począwszy od 1 października 2017 roku jest Aplikom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Jednocześnie Aplikom Sp. z o.o. oraz CADExpert Sp. z o.o. zapewniają, iż proces ten nie spowoduje zmian w dotychczasowych warunkach na jakich współpracowali Państwo z CADExpert Sp. z o.o.. Prawa i obowiązki te w całości przejął Aplikom Sp. z o.o.

W związku z powyższym, w celu uregulowania wszelkich płatności prosimy o dokonywanie wpłat na:

Aplikom Sp. z o.o.
Łódź, 94-102 ul. Nowe Sady 2
Konto mBank SA Nr: 49114011080000258344001001