Revit Architecture – Bazowy

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 10/10/2018 - 12/10/2018
Całodniowe

Lokalizacja
Centrum Szkoleniowe Aplikom

Kategorie


Autodesk Revit Architecture – Bazowy

Rozpoczynasz pracę z programem Revit? Jeżeli zajmujesz się architektura ogólną, wnętrz, krajobrazu, Inwentaryzacją lub Konstrukcją inżynieryjna szkolenie jest dla ciebie.

Szkolenie to jest przeznaczone dla osób rozpoczynających prace projektowe w środowisku Autodesk Revit. Narzędzie to stanowi całkiem nową koncepcję w procesie architektonicznym (BIM). Dzięki temu szkoleniu użytkownik pozna mechanizmy i funkcje umożliwiające wykonanie projektów dokładniej oraz krótszym czasie.

Korzyści, jakie niesie to skrócony czas projektowania, zwiększona produktywność i wzrost profitów, a także lepsza reaktywność klientów i partnerów.

Unikniesz błędów, uzyskasz model BIM budynku. Wszystkie widoki uaktualnią się same. Uzyskasz także automatycznie przedmiary materiałów, powierzchni, kubatury. Łatwo stworzysz też wizualizacje projektu.

Jeżeli zajmujesz się architektura ogólną, wnętrz, krajobrazu, Inwentaryzacją lub Konstrukcją inżynieryjną, to szkolenie jest dla Ciebie.

Program szkolenia

 1. Omówienie Interface
 2. Tworzenie projektu
  • tworzenie ścian
  • dodawanie stropów
  • dodawanie dachu
  • dodawanie ścian wewnętrznych
  • dodawanie drzwi
  • dodawanie okien
  • dodawanie schodów i poręczy
  • dołączanie ścian do dachu.
 3. Dokumentacja projektu
  • rendering modelu
  • tworzenie arkusza
 4. Wizualizacja obiektów

Szkolenia trwają 21 godzin dydaktycznych.
Odbywają się w niewielkich grupach. Wszystkie szkolenia są certyfikowane przez Autodesk.

Cena:

 • 1200 zł (netto) + 23% VAT
 • student 400 zł (netto) + 23% VAT

Bookings

Rodzaj biletu Cena Ilość miejsc
Uczestnik komercyjny 1 476,00
Student 492,00

Akceptuję "REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH".

Wyrażam zgodę na realizacje szkolenia przed upływem przysługującego mi terminu do odstąpienia od umowy i jestem świadomy, że tym samym utracę prawo odstąpienia od umowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Aplikom Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 2 Łódź 94-102 w celach marketingowych. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne i może zostać w każdym czasie odwołana. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych oraz informacji handlowych z firmy Aplikom Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Nowe Sady 2 na mój adres elektroniczny za pomocą środków komunikacji elektronicznej na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18.07.2002r. (Dz. U. 2016, poz. 1030) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne i może zostać w każdym czasie odwołane. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu podmiotom współpracującym z Aplikom Sp. z o.o. oraz przetwarzanie przez te podmioty moich danych osobowych w celach marketingowych. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne i może zostać w każdym czasie odwołane. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.