Autodesk 3ds Max – Bazowy

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 19/03/2018 - 21/03/2018
Całodniowe

Lokalizacja
Centrum Szkoleniowe Aplikom

Kategorie


3ds Max / Max Design – Bazowy

Rozpoczynasz pracę z programem 3DS Max? To szkolenie jest dla Ciebie.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób rozpoczynających pracę z programem Autodesk 3ds Max. Prowadzone jest w oparciu o najnowszą wersję tego oprogramowania.
Celem kursu jest zapoznanie uczestników z mechanizmem oraz sposobem tworzenia i edycji obiektów w środowisku trójwymiarowym, zapoznanie z podstawowymi technikami animacji oraz renderingu. Szkolenie jest zorientowane na wykorzystanie oprogramowania 3ds max jako narzędzia do generowania wizualizacji statycznych i dynamicznych.
Od Uczestników nie jest wymagana żadna wiedza związana z obsługą oprogramowania do tworzenia grafiki trójwymiarowej, jakkolwiek jej posiadanie może być dla Uczestnika bardzo pomocne.
Po ukończeniu szkolenia uczestnik posiada podstawową wiedzę z zakresu obsługi programu dotyczącą konfigurowania programu, tworzenia podstawowych obiektów, ich edycji, pokrywania materiałami, podstaw oświetlenia, obsługi kamer, animacji oraz renderingu.

Program szkolenia

I. Interfejs użytkownika

II. Operacje na plikach / projekcie

III. Pierwsze kroki

IV. Przekształcenia obiektów

V. Modyfikacje / Modyfikatory

VI. Modelowanie siatkowe

VII. Materiały

VIII. Wykorzystanie map

IX. Mapowanie obiektów

X. Kamery

XI. Światła

XII. Prosty system oświetlenia sceny

XIII. Symulacja światła rzeczywistego

XIV. Podstawy animacji

XV. Rendering

XVI. Podstawy obsługi silnika renderującego Mental Ray

XVII. Narzędzia do analizy i tworzenia schematów oświetlenia

Szkolenia trwają 21 godzin i odbywają się w niewielkich grupach. Wszystkie szkolenia są certyfikowane przez Autodesk.

Cena:

  • 1200 zł (netto) + 23% VAT
  • student 250 zł (netto) + 23% VAT

Bookings

Rodzaj biletu Cena Ilość miejsc
Uczestnik komercyjny 1 476,00
Student 307,50

Akceptuję "REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH".

Wyrażam zgodę na realizacje szkolenia przed upływem przysługującego mi terminu do odstąpienia od umowy i jestem świadomy, że tym samym utracę prawo odstąpienia od umowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Aplikom Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 2 Łódź 94-102 w celach marketingowych. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne i może zostać w każdym czasie odwołana. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych oraz informacji handlowych z firmy Aplikom Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Nowe Sady 2 na mój adres elektroniczny za pomocą środków komunikacji elektronicznej na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 18.07.2002r. (Dz. U. 2016, poz. 1030) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne i może zostać w każdym czasie odwołane. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu podmiotom współpracującym z Aplikom Sp. z o.o. oraz przetwarzanie przez te podmioty moich danych osobowych w celach marketingowych. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne i może zostać w każdym czasie odwołane. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.